پادرا سرم با ترکیبی از متخصصین داروسازی، بیوتکنولوژی، دامپزشکی، بیوشیمی، جانور شناسی و … در سال 1395 فعالیت خود را آغاز کرد. پس از آن به تدریج با پیشبرد اهداف شرکت، تیم ما نیز بزرگ تر شد تا امروز با افتخار اعلام می‌کنیم که تیم جوان پادرا سرم با میانگین سنی کمتر از 32 سال و با تکیه بر دانش و پشتکار خود هر روز در جهت اهداف شرکت قدم برمی‌دارند. مدیران جوان پادرا سرم از دانش آموختگان برترین دانشگاه های ایران و جهان هستند و سعی بر آن دارند تا با به روزترین روش های مدیریت در صنعت داروسازی، در جهت رشد و اعتلای تولید دارو های داخلی برای بهبود سلامت عمومی گام بردارند.

دکتر اکبری کله سر:

رئیس هیئت مدیره

دکتر ابوالفضل اکبری کله سر، رئیس هیئت مدیره شرکت پادراسرم و دامپزشک هستند. ایشان از دانشمندان شاخص کشور در زمینه‌ی تحقیقات جانوران سمی، زهر آنها و تولید پادزهر بوده و تیم جوان پادرا سرم را از راهنمایی های خود بهره‌مند می‌کنند.

دکتر محمدرضا شهیدی:

مدیر عامل

من محمد رضا شهیدی هستم. دوره داروسازی عمومی خودم رو در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذروندم و از سال 1393 در صنعت داروسازی مشغول به کار هستم.از ابتدای سال 1401 سمت مدیر عاملی شرکت پادراسرم را به عهده دارم و امیدوارم مجموعه ما بتواند نقش خود را در ارتقای سلامت عمومی ایفا کند

دکتر آرزو قاسمی:

مدیر تضمین کیفیت

من آرزو قاسمی هستم. تحصیلات خودم رو در رشته داروسازی دانشگاه تهران سپری کردم. از سال 1398 به عنوان مسئول فنی و مدیر کیفیت، به تیم پادرا سرم البرز ملحق شدم. بزرگ‌ترین آرزوی من اینه که همه هموطنانم به با کیفیت‌ترین و به روزترین دارو ها و تکنولوژی های درمانی روز دنیا دسترسی داشته باشند. امیدوارم بتونم به عنوان یکی از اعضای تیم پادرا سرم، نقش کوچکی در تحقق این رویا داشته باشم.

مهندس حمید شرف الزیاد:

مدیر تولید

من حمید شرف الزیاد کارشناس ارشد رشته بیوتکنولوژی فارغ التحصیل از دانشگاه سالفورد انگلستان هستم. از سال 1392 وارد صنعت داروسازی شدم و از سال 1397 افتخار همکاری با تیم جوان و پر انگیزه پادرا سرم به عنوان مدیر تولید را دارم. تمام انگیزه و آمال من به عنوان عضوی از خانواده پادرا این هست که بتونم نیاز های دارویی وطنم را با بالاترین کیفیت تولید و در دسترس همه هموطنانم قرار دهم.

آقای قربانی:

مدیر مالی

من ابوالحسن قربانی برناجی هستم، مدیر مالی و همیشه سعی ام بر این بوده که چهار رکن اصلی مسئولیت خود شامل : برنامه ریزی، هدایت و هماهنگی و کنترل فعالیت های مالی شـرکت در چهارچوب مقررات ، قوانین ، آئین نامه ها و دستورالعمل های مصوب و ایجاد هماهنگی برای انجام وظایف محوله و درون سازمانی و سایر ذی نفعان مجاز به بهره برداری از اطلاعات مالی و ایجاد بخش ها و دوایر یا رده های متعدد در حیطه مسئولیت، برای تحصیل اهداف امور مالی و هم چنین در تدوین ضوابط ارتقاء کارکنان امور مالی نقش اساسی ایفاد کنم.

EnglishIran